Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

 

Roberto Cavalli


Roberto Cavalli gimė 1940 metais Florencijoje, dailininko šeimoje. Jo senelis iš motinos pusės Giuseppe Rossi, Florencijos impresionistas, kurio darbai eksponuojami Uffizi galerijoje.
Cavalli laikydamasis šeimos tradicijų, užbaigia Florencijos Meno Akademiją.


1960 m. daro pirmuosius žingsnius mados srityje, tačiau didesnio dėmesio sulaukia, tik 1972 metais, kai pristato kolekciją baltojoje salėje Pitti Palace. Cavalli sukuria savo nepakartojamą stilių, kuriam charakteringa aktyvi skiautinių naudojimo technika ir ryškūs raštai; jis tartum įkvėpė odą naujam gyvenimui, anksčiau naudojamą tik sportinės striukėms – jis ją padarė labai minkštą, lanksčią ir prabangią, eksperimentavo su naujomis dažymo technologijomis.


Tuo pat metu Cavalli pradeda užkariauti Ameriką. Rimtai kibti į šią rinką, nusprendžia tik 1997 metais, po atnaujintos sėkmės Europos rinkoje, kai jo kurtus džinsus su ryškiais piešiniais, iššlavė nuo prekystalių. Viešpataujančiame totalinio minimalizmo eros laikotarpyje, ryškūs ir jausmingi išmarginti žvėrelių piešiniais ir seksualiais siluetais Cavalli modeliai, turėjo paklausą ir palaipsniui, vis daugiau pramogų verslo įžymybių pradėjo juos dėvėti. 1999 metų rudenį Cavalli atidaro Niujorke pirmąjį savo “butiką“.


Naujo tūkstantmečio pradžioje Roberto Cavalli išleidžia dvylika naujų linijų, taip pat akinius, kvepalus, laikrodžius, avalynę, vaikiškus drabužėlius, apatinį trikotažą, rankines, maudymosi kostiumėlius, džinsus, namų apyvokos daiktus. Jo kompanijos apyvarta išauga iki 150 milijonų JAV dolerių. Tarp jo klientų – Madona, Jennifer Lopez, Britney Spears, Shakira, Cindy Crawford, Halle Berry, Catherine Zeta – Jones, Enrique Iglesias, Bono, Jon Bon Jovi, Lenny Kravitz ir daugelis kitų įžymybių.

 

 

 

 

 

Straipsnį parengė:

Vieta jūsų įmonės reklamai:
www.jūsų įmonė.lt

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Šiuo metu aktyvių balsuoklių nėra

Facebook

Draugai

Reklama