Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

 

 

Suzanne Clements ir Inacio Ribeiro


Suzanne Clements ir Inacio Ribeiro – vienas iš pačių sėkmingiausių Anglijos dizainerių duetų. Jų ypatingas, netgi truputį nepagarbus požiūris į tradicinį elegantiškumą, padėjo jiems pritraukti didelį gerbėjų būrį – subtilių spalvų ir audinio derinių mėgėjus.


Clements – dinamiška ir įžūli, Ribeiro – labiau santūrus ir labai geras koloristas. Abu dizaineriai baigė mokslus St.Martin koledže. Susituokę 1992 metais, jie išvyko į Ribeiro tėvynę – Braziliją, kur dirbo įvairiuose mados namuose. Tuo metu pradėjo kurti savo stiliaus koncepciją. Sugrįžę atgal į Londoną jie sukuria prekinį ženklą Clemens Ribeiro.


Nuo to laiko pora užsiiminėjo įvairiomis linijomis. Jie buvo pirmi, kas pradėjo dirbti su kašmyro vilna, kaip su štapelio audiniu, įvairiaspalviais dryžuotais audiniais. Vėliau jų pavyzdžiu pasekė daugelis kitų.


Clements Ribeiro eklektiškumo protrūkis pirmiausia išreiškiamas audinių tekstūros ir dekoro sumaišyme, margų ornamentų ir dryžių spalvų gamoje, languotame vilnoniame audinyje ir kašmyro vilnoje, kartu su šifonu, pasirodo šviesus plonas dryžis audinyje.


2001 metais pradėjus vadovauti Cacharel mados namams, jie užsiėmė nauja linija – prabangia vaikiška apranga, tuo pačiu atšvęsdami sūnaus gimimą. Vėliau jie paleidžia Cacharel vaikišką liniją, kuri žymiai skiriasi nuo vaikiškos linijos Clements Ribeiro. Šie dizaineriai populiarūs visame pasaulyje, ypač JAV, kur pas juos daug įžymių klientų, tokių, kaip Madona, Gvinet Peltrou, Kameron Diaz, Bred Pitt...

 

 

 

 

 

 

Straipsnį parengė:

Vieta jūsų įmonės reklamai:
www.jūsų įmonė.lt

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Ar jau atnaujinate pavasarinį garderobą?

Taip, jau pradėjau siūtis
Ne, tuoj bus žiema :)
Laukiu pavasarinių kolekcijų


Facebook

Draugai

Reklama