Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

 

Apsiūtinės kilpos   Apsiūtinės kilpos
1 pav.   2 pav.

 

Kilpos su pagalbine medžiaga (įdėklu).
Medžiagos gerojoje pusėje kreida pažymimas kilpos dydis (1 pav.). Iš blogosios pusės pridedama medžiagos atraižėlė - įdėklas. Jis pagal gerojoje pusėje pažymėtas linijas pridaigstomas. Ant pažymėtos vietos uždedamas gerąja puse ant medžiagos gerosios pusės įstrižai sukirptas tos pačios medžiagos gabalėlis (apsiuvas) ir pridaigstomas (2 pav.). Medžiagos gabalėlis imamas 2 cm didesnis už pažymėtą kilpą.

 

 

Apsiūtinės kilpos   Apsiūtinės kilpos
3 pav.   4 pav.

 

 

Apsiūtinės kilpos   Apsiūtinės kilpos
5 pav.   6 pav.

 

 

Iš blogosios pusės smulkiais trumpais mašininiais dygsneliais apsiuvama pažymėta kilpa. Jos galai sutvirtinami 3 - 4 dygsniais (3 pav.). Taip kartu prisiuvamas ir iš gerosios pusės pridaigstytas medžiagos gabalėlis (4 pav.).
Tai atlikus, ištraukiami daigstymo siūlai, kilpa prakerpama, kilpos galai įkerpami įstrižai, kad susidarytų trikampis (5 pav.).
Prisiūtas medžiagos gabalėlis ištraukiamas į blogąją pusę (6 pav.), sulaidomas ir prisiuvamas dygsniu už adatos per prisiuvimo siūlę, jos nesutraukiant (7 pav.).

 

 

Apsiūtinės kilposjavascript:void(0)   Apsiūtinės kilpos
7 pav.   8 pav.

 

 

Prisiūtame medžiagos gabalėlyje prie kilpos galų iš blogosios pusės susimeta klostelės. Jos susiuvamos ir sulaidomos (8 pav.).
Prieš laidant kilpa sudaigstoma (9 pav.). Blogojoje pusėje medžiagos gabalėlis prisiuvamas kryželio dygsniu prie įdėklo ir gerai sulaidomas. Ištraukiami daigstymo siūlai (10 pav.).

 

 

Apsiūtinės kilpos   Apsiūtinės kilpos
9 pav.   10 pav.

 

 

11 paveikslėlyje matome paruoštą kilpą iš gerosios pusės. Iš blogosios pusės ant kilpos užsiuvamas medžiagos gabalėlis. Smaigtukais pažymimas kilpos ilgis. Tarp smeigtukų medžiaga įkerpama. Kilpos kraštai siaurai palenkiami ir smulkiais dygsneliais prisiuvami prie jau padarytos kilpos. Kilpa dar kartą sulaidoma (12 pav.).

 

 

Apsiūtinės kilpos   Apsiūtinės kilpos
11 pav.   12 pav.

 

 

 

Vieta jūsų įmonės reklamai:
www.jūsų įmonė.lt

 

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Šiuo metu aktyvių balsuoklių nėra

Facebook

Draugai

Reklama