Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS


Sagos ne tik siuvinio užsegimo dalis, bet ir papuošimo detalė, todėl turi būti audinio spalvos (atspalvio) arba kontrastingos spalvos (kaip apdaila).


Sagos su dviem skylutėm prisiuvamos 4 – 5 dygsniais, o su keturiomis – 3 - 4 dygsniais į kiekvieną skylučių porą, darant 0,1 - 0,2 cm kojelę ( jeigu saga be auselės); kojelės aukštis priklauso nuo audinio storio pav. (a). Kojelė 3 - 5 kartus apvyniojama siūlais, kurių galais pritvirtinama (3 – 4 dygsniais).

Siuvant sagas prie medvilninių ir lininių audinių, kojelės galima ir nedaryti (b). Kad būtu tvirčiau, kartais naudojami įdėklai arba, jeigu siuvinys iš tankių audinių, mažesnio skersmens sagos (jos siuvamos iš išvirkščiosios pusės). Sagų skylučių sujungimo būdas taip pat naudojamas puošybai. Sagas reikia siūti medvilniniais (20 – 30 numerio) arba šilkiniais siūlais.
               

 

KAIP PRISIŪTI SAGAS, KABLIUKUS IR KILPUTES   KAIP PRISIŪTI SAGAS, KABLIUKUS IR KILPUTES

 

 

Kad kabliukai ir kilputės tvirčiau laikytųsi juos reikia truputį atlenkti. Kabliukai prisiuvami trijose vietose – už kiekvienos auselės ir už sulenkimo – 6 - 8 dygsniais per kraštą; kilputės taip pat prisiuvamos trijose vietose (a) – už kiekvienos auselės ir už kraštelių prieš suapvalintą dalį – 6 - 8 dygsniais per kraštą. Naudojami 40 - 50 numerio medvilniniai ir 33 numerio šilkiniai siūlai. Prie apjuosčio (korsažinės juostelės) siuvama 20 – 30 numerio siūlais.

 

 

KAIP PRISIŪTI SAGAS, KABLIUKUS IR KILPUTES

 

 

Kabliukai ir kilputės dažniausiai uždengiami audiniu, matyti tik kabliuko snapelis ir kilputės lankelis. Kad būtų tvirčiau, išvirkščiojoje siuvinio pusėje, kabliukų ir kilpučių prisiuvimo vietose, prisiuvama medvilninio audinio išilginė (įdėklas).

Spausteliai susideda iš dviejų dalių: viršutinės ir apatinės. Prisiuvami 4 – 5 dygsniais į kiekvieną skylutę. Siuvant prie plonų audinių, po spausteliais išvirkščiojoje audinio pusėje padedamos medvilninio audinio skiautelės.

 

 

 

 

Vieta jūsų įmonės reklamai:
www.jūsų įmonė.lt

 

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Šiuo metu aktyvių balsuoklių nėra

Facebook

Draugai

Reklama