Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

 


Išrinkti tikrai gerą dovaną – tikras menas, pasiekiamas su metais...


Dovana verslo partneriui_A gift for a business partnerBlogiausia tai, kad apie dovanas prisimenama švenčių išvakarėse ir skausmingai pergyvenama, ką padovanoti ir kur tai nupirkti. Fantazija, išskyrus suvenyrinį saldainių rinkinį ir gėles, daugiau nieko nepataria... Galiausiai nusiraminame, prisimindami posakį “ne dovana svarbiausia, o dėmesys“. Besąlygiškai malonus bet koks dėmesio išreiškimas, bet visgi reikėtų susimąstyti ir apie jos materialinę esmę, įvertinant ir “gavėjo“ charakterį.


Verslo kolegoms – stilinga ir brangi, žymaus vardinio ženklo rašymo priemonė. Pavyzdžiui, Montegrappa ženklo plunksnakotis. Ši Italijos kompanija įkurta 1912 metais, labai greitai tapo žinoma visame pasaulyje, klasikinių ir ekskliuzyvinių modelių dizaino dėka.


Apie firmos statusą įtikinamai kalba du dalykai: pirma, amžina kokybės garantija visiems Montegrappa gaminiams, o antra, įžymybių sąrašas, kurios naudojasi plunksnakočiais Montegrappa. Jame yra tokie vardai: Silvestras Stalone, Nikolas Keidžas, Al Pačino, Antonio Banderas, Maiklas Džeksonas, Bilas Klintonas, Fidelis Kastro, Tailando Karalienė, Karalius Huseinas, Princas Čarlzas ir dar keletas dešimčių pasaulio įžymybių.


Labai platus Montegrappos gaminamų gaminių asortimentas.


“Cosmopolitan“ kolekcija pasižymi - nepriekaištinga kokybe, rafinuotu elegantiškumu ir meistriškumo tradicijomis. Kiekviena iš šešių serijų: afrikietiška, gotikinė, baroko, arabiška, kinietiška ir japoniška apipavidalinta plonais reljefiniais sluoksniais, atspindinčiais atitinkamos serijos estetinius standartus. Kiekviename plunksnakotyje yra sidabrinė plokštelė – graviravimui.


Kaip ir kituose Montegrappa rašančiuose įrankiuose, šios kolekcijos plunksnakočiuose charakteringa išlenkta plunksna su rutuliuku gale. Kiekviename plunksnakotyje yra dvi sidabrinės apskritos plokštelės, kuriose išgraviruota pagaminimo metai ir serijos numeris. Kiekvienas plunksnakotis yra patalpintas į nuostabią medinę dovanų dėžutę ir suteikiama amžina kokybės garantija.


“Oriental Zodiac“ kolekcija perteikia rytų pasaulio žavesį. Kiekvienas iš dvylikos rytų horoskopo gyvūnų, atgyja ant Montegrappos plunksnakočių ir rolerių. Tai, ribotas techniškai tobulų ir rankų darbo rašymo priemonių leidinys. Jie aprūpinti įžymiomis 18 karatų aukso plunksnomis Montegrappa, kurių dėka Jūs galite rašyti įvairiu šriftu: labai smulkiu, smulkiu, vidutiniu, plačiu, labai plačiu, pakreiptu vidutiniu ir pakreiptu plačiu.


“Limited Editon“ kolekcija surinko savyje visa geriausia, ką sukaupė Montegrappa meistrai per visą savo meistriškumo istoriją. Unikalūs plunksnakočiai, pagaminti ribotu tiražu ir skirti pažymėti patiems reikšmingiausiems žmonijos istoriniams ir kultūriniams įvykiams.

“Privilege“ kolekcija – naujausia Montegrappa kolekcija, lengvai atpažįstama gilių ornamentų dėka, švaraus sidabro derinių, mėlynos dervos spalvos ir ekskliuzyvinės aštuonkampės formos.


Klasikinė kolekcija “Reminiscence“ atkartoja 1915 metų modelius...


Romantikams – brangenybių skrynelė. Žinoma, tik įžymios firmos, pavyzdžiui, Osvaldo Agresti. Tokios skrynelės gaminamos iš egzotinių arba įprastinių medžio ruošinių ir apdailinamos labai švelnia zomša. Agresti gaminių asortimentas platus, tai: dėžutės cigarams saugoti, dėklai akiniams, laikrodžiams, plunksnakočiams ir stalo žaidimai.


Priedo, žaidimų rinkiniai – gera dovana azartiškiems asmenims. Tokių reikmenų asortimentas labai platus: pradedant nuo minėtos firmos Osvaldo Agresi gaminių ir baigiant firma Dal Negro, kuri specializuojasi ekskliuzyvinių žaidimų gamyboje. Rinkiniai supakuoti į elegantiškas dėžutes, įvairaus dizaino šachmatinės figūrėlės (“Louis XIV – Karalius Saulė“, “Kinietiškos“, “Trojos Mūšis“)apipavidalinamos rankomis, o ruletės pagamintos iš raudonmedžio. Svarbiausia – išrinkus vertingą dovaną, nepamirškite prie jos parinkti deramą atviruką su nuoširdžiais palinkėjimais. 

 

 

 

Straipsnį parengė:

Vieta jūsų įmonės reklamai:
www.jūsų įmonė.lt

 

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Šiuo metu aktyvių balsuoklių nėra

Facebook

Draugai

Reklama