Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

 


Gauti dovanas mėgsta visi, arba beveik visi...


Dovanos_GiftsLabai puiku, kai nekyla klausimas- ką dovanoti? Jūs žinote ko nori jubiliatas ir dovanojate jam tai. Retsykiais mes visgi susiduriame su problema: ką dovanoti mylimam žmogui, draugui ar kolegai? Žemiau mes pasistengėme apibendrinti pagrindinius dovanų tipus.

Atminkite: dovana turi suteikti džiaugsmą, todėl jos reiktų ieškoti kuomet Jūsų nuotaika yra gera. Jei yra galimybė, pasitarkite dėl dovanos  su jubiliatu ar jo artimaisiais. Tai užtikrins dovanos unikalumą. Ar nebuvo nutikę, kad po šventės Jūs turite 3 rinkinius kvepalų, 2 vienodus muzikinius CD diskus ir t.t...


Parenkant dovaną nelabai artimam žmogui atminkite: ji neturėtų būti labai brangi ( to žmogaus mėnesinio atlyginimo ribose, kuriam bus skirta ši dovana), kitu atveju žmogus atsidurs nepatogioje situacijoje ir galiausiai gali atsisakyti priimti šią dovaną.


Gėlės


Gėles gauti visuomet smagu! Jas galima dovanoti bet kuriuo atveju, netgi neleistinai dideliais kiekiais ir nesant progai. Gėlės – geras priedas prie dovanos. Gėles dovanoti moteriai būtina. Jauniems vyrams – ne. Jei tai dovana mylimam bosui nuo kolektyvo, tai gėlės (puokštė arba krepšelis) bus puikus papildymas. Perkant gėles būtinai atkreipkite dėmesį, kad jos būtų ką tik nuskintos. Moterims dažniausiai dovanojamos šviesių atspalvių gėlės, o vyrams – tamsių. Tiktai viena orchidėja dovanojama įpakuota, o kitas (pavyzdžiui, rožes) galima nesupakuotas.


Minkšti žaisliukai


Visos mergaitės alpsta nuo minkštų, putlių, pūkuotų žvėrelių. Kuo didesnis žaisliukas, tuo geriau. Labai gera dovana vaikams. Dovanodami mylimąjai, atminkite- didelė tikimybė, kad žaisliukui bus suteiktas jūsų vardas, todėl patartina į dovaną žiūrėti rimčiau.


Parfumerija


 Ji patinka ir moterims, ir vyrams. Juolab, jei Jūs tiksliai žinote koks aromatas jam ar jai patinka. Jei nežinote, geriausia būtų kartu pasivaikščioti po parduotuvę ir išrinkti tinkamą.


Kosmetika


Tikrai nuostabi dovana moteriai. Visgi čia reikėtų būti atsargiems. Daugeliui vyrų kosmetika – tamsus miškas. Taigi, dovanokite tik tai, ką žinote arba leiskite išsirinkti pačiai merginai.


Juvelyriniai papuošalai


Idealiausia visų laikų dovana. Juvelyriniai dirbiniai patinka praktiškai visoms moterims. Trumpai tariant, Jūsų mergina ar moteris tinkamai įvertins šią dovaną.


Puikus apatinis trikotažas


Tai kiekvienos moters svajonė. Tačiau tokia dovana priimama tik iš draugių ar iš labai artimo žmogaus. Apatinį trikotažą geriausia pirkti kartu: pirma, atpuls būtinybė tiksliai žinoti dydį; antra, nežinant patinkančio modelio, sunku įtikti; trečia, apatinis trikotažas gali paryškinti figūros privalumus arba trūkumus, todėl prieš perkant reikia jį reikia matuotis.


Aksesuarai


Puikus papildymas prie pagrindinės dovanos, ypač jei tai apranga. Iš aksesuarų Jūs galite padovanoti skarelę, šaliką, akinius nuo saulės, skrybėlaitę, pirštines, rankinę ir t.t...

Jeigu Jūsų moteris ypač dėmesingai komplektuoja savo garderobą, tai nežinant jos skonio, geriau aksesuarus pirkti kartu su ja. Taip Jūs tiksliai padovanosite reikalingą daiktą.


Drabužiai ir avalynė


Gera dovana nuo artimų žmonių. Bet ją taip pat geriau pirkti kartu. Tam, kad tokia dovana patiktų, būtina žinoti ne tik dydį, bet ir žmogaus skonį.


Saldainiai ir saldumynai


Gėlės ir saldainiai. Ideali dovana moteriai su kuria neturite artimų santykių. Žinoma, saldainiai turi būti dėžutėje. Tokia dovana gali būti papildoma atviruku.


Asmens higienos priemonės


Tai dovana reikalinga kiekvienam, kasdien. Tokia dovana niekada nebus bereikalinga. Bet dovanokite tuo atveju, jei žinote, kad Jūs būsite tinkamai suprastas.


Buitinė technika, indai ir buitinės prekės


Tokia dovana idealiai tiks šeimai, jų jungtuvių ar jubiliejaus proga.
         

Meno dirbiniai ir antikvariatas


Tokią dovana galėtų padovanoti kūrinio autorius arba labai artimas žmogus. Tai puikus variantas žmogui, kuris “viską turi“.


Gyvūnai


Ši dovana negarantuoja džiaugsmo. Todėl prieš dovanojant šuniuką, kačiuką ar auksinę žuvelę, pasitarkite ar ji yra pageidaujama.


Alkoholis


Apskritai visi alkoholiniai gėrimai, kuriuos dovanojate, turi būti aukščiausios rūšies: kolekcinis vynas, brangus likeris, konjakas, viskis. Pirkti reikėtų tam skirtose parduotuvėse. Dažniausiai alkoholiniai gėrimai dovanojami vyrams.


Knyga


Puiki dovana. Ypač, jei leidinys skirtas dovanoms. Knyga, kaip dovana - netinka. Ją reikia dovanoti, kaip priedą prie dovanos.


Pinigai


Praktiškiausia dovana. Dažniausiai dovanojami jauniesiems per jungtuves. Juos reikia įteikti baltame neužklijuotame ir be inicialų voke, esant galimybei naujomis, stambaus nominalo kupiūromis.


Trumpai apie elgesio normas. Žmogus, gaunantis dovaną, turi tuoj pat, dovanotojo akyse išpakuoti ją ir padėkoti. Gėles pamerkti į indą. Alkoholinį gėrimą šeimininkas neprivalo padėti ant stalo. Labai smagu išpakuoti gautas dovanas, stenkitės jas įpakuoti į gražų šventinį popierių ir papuošti kaspinu ar gėlyte. 

 

 

 

 

 

Straipsnį parengė:

Vieta jūsų įmonės reklamai:
www.jūsų įmonė.lt

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Ar jau atnaujinate pavasarinį garderobą?

Taip, jau pradėjau siūtis
Ne, tuoj bus žiema :)
Laukiu pavasarinių kolekcijų


Facebook

Draugai

Reklama