Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

 


Rožių, vyno karalystėn - tu ateiki!
Hafizas


Šv.Valentino diena_Valentine's DayŠią nuostabią Šv. Valentino dieną geriausia švęsti dviese. Ši diena yra ypatinga, turinti seną istoriją, kurioje persipynė religija, meilė, kančios ir pagonių papročiai.

Viena iš pagrindinių Šv. Valentino dienos tradicijų – išsiuntimas mylimajam specialių sveikinimo atvirukų – “valentinių“ su širdelės atvaizdu. Lengvabūdžiai prancūzai mėgsta juose patalpinti ketureilius mylimajai. Kuklūs anglai jas išsiunčia inkognito. Pats tekstas rašomas iš dešinės į kairę arba kaire ranka. Visų šių gudrybių dėka atspėti siuntėjo vardą ne taip jau paprasta. Anglijoje po vasario 14 dienos privatiems detektyvams padaugėja darbo: į juos kreipiasi daugybė klientų su prašymu nustatyti atviruko siuntėjo tapatybę. Paslauga kainuoja nemažus pinigus, tačiau norinčiųjų dėl to nesumažėja.


Dar kitaip Šv. Valentino dieną galima būtų pavadinti smaližių švente. Šią dieną išperkama ir suvartojama neapsakomas kiekis širdelės formos konditerinių gaminių. Prieš du šimtus metų buvo populiarūs marcipaniniai saldainiai, kurie kainavo beprotiškus pinigus - jų sudėtyje buvo tuo metu brangiai kainuojantis cukrus. Vėliau į madą įėjo raudonai balti karameliniai saldainiai su užrašais. Šiandien pati populiariausia šios šventės dovana – šokoladas. Nepamirškite apie gėles.

Puokštė gėlių – puiki dovana, šią dieną galima dovanoti gėles tiek moterims, tiek vyrams.

Senai žinoma, kad kiekvienam zodiako ženklui ne tik priskirta tam tikra spalva, bet ir atitinkamos gėlės.


Aistringas Avinas mėgsta raudonas aguonas ir tulpes. Nepamirškite pridėti paparčio šakelę – ir Jūsų stulbinanti puokštė paruošta. O romantiškai nusiteikusiems Avinams tiktų subtilesnė puokštė. Kad pataikytumėte tiesiai į tikslą – širdį, - sukomponuokite švelnią puokštę: iš našlaičių, plukių, sukučių ir pelėžirnių. Neabejokite: mylimoji jumyse pamatys giminingą romantiko sielą.


Kas galėtų suminkštinti santūraus ir rimto Tauro širdį? Su Taurais – jokių problemų: jie vienodai apsidžiaugs tiek gavę paprastą saulučių puokštę, tiek ir  iš prabangių lelijų šedevrą. Taurai neįnoringi. Švelniai Tauro sielai mielos ir alyvos, ir pakalnutės. Tačiau, pasakysite, kur gauti alyvų ir pakalnučių vasario mėnesį? Ne bėda. Drąsiai dovanokite gėles, kokias tik rasite. Netgi dirbtines! Tuo atveju, jei Jūsų mylimoji yra tundroje ir nuvykti galima tik šunų kinkiniu, ji apsidžiaugs bet kokia puokšte, jei Jūs padovanosite ją iš visos širdies.


O, tai jau problema. Dvyniai nepastovūs ir prieštaringi, ir niekuomet neatspėsite, kas jų viduje. Bet yra visada tinkamas variantas – puokštė prabangių rožių. Dvyniai visuomet įvertins šią dovaną, kaip jų talento ir teigiamų savybių įvertinimą. Jei Jūsų mergina– Dvynys, ji mėgsta visokias neįprastas gėles - galima padovanoti originalią puokštę iš žydinčios gudobelės, viržio ar kedro – tegul palaužo galvą, ką tai galėtų reikšti.


Šv.Valentino diena_Valentine's DayVėžių stichija – vanduo, dėl to jų talismanas – vandens lelija ir meldai, tačiau nevertėtų dovanoti tokią puokštę: gali suprasti kaip pasityčiojimą, net jei Jūs išsamiai paaiškintumėte, kad tai yra sėkmę nešanti puokštė. Vėžiai - asmenybės emocionalios ir jautrios, ir jiems didžiausią įspūdį paliktų baltos ir švelnios gėlės - tokios, kaip jazminai, sausmedis. Vietoje raudonų rožių jie mieliau pasirinktų paprasčiausių baltų ramunių puokštę.


Liūtas – Saulės ženklas. Nors Liūtės turėtų džiaugtis saulėgrąžomis, tačiau tokią puokštę savo mylimajai Jūs galėtumėte padovanoti nebent juokais. Apskritai, mėgstamos Liūčių gėlės – ramunės, chrizantemos, medetkos, kurios taip pat gimusios po Saulės ženklu. Jei Jūs norite išreikšti merginai savo jausmų tyrumą, padovanokite Jai kardelių puokštę. O jei norite parodyti savo mylimajai, kad ja visiškai pasitikite, sukomponuokite puokštę panaudodami migdolų, levandos, rusmenės šakelę.


Šv.Valentino diena_Valentine's DayYra legenda, kad švelnios Mergelės garbei pačios žvaigždės nusileido iš dangaus ir pavirto gėlėmis. Tai visiškai nereiškia, jog Mergelei reikalingos kažkokios ypatingos, nežemiškos ar egzotinės gėlės. Atvirkščiai, jos talismanas – paprasčiausias astras, o sėkmę Mergelei atneša kuklios vynuogių, gervuogių arba sidabrinės tuopos šakelės. Mergelė apsidžiaugs gavusi paprasčiausią šalpusnio, šalavijų puokštę.


Dailiąsias Svarstykles žvaigždės apvainikavo tyrumu ir žavesiu. Įkomponuokite į puokštę žemuogės ir gebenės ūglius (jei galite). Jei Jūs, vis dėlto nuspręsite, kad tokia puokštė per daug kukli ir apsistosite ties rožėmis, tai jokiu būdu nedovanokite raudonų ir geltonų: šios ryškios spalvos gali nuliūdinti Jūsų merginą. Atminkite, kad švelnioms Svarstyklėms patinka švelnios spalvos.


Skorpionai pilni susirūpinimo ir bet kuriuose gyvenimo momentuose linkę matyti besirutuliojančią jų akyse dramą, todėl jiems tinka “vėlyvos rudens gėlės“ – nerimo kvapą skleidžiančios chrizantemos. Greta išsirikiavę kitos pilnavidurės gėlės: bijūnai, gvazdikai, hortenzijos. Ypač reikėtų paminėti baltas ir raudonas kamelijas. Atvykdami su tokiomis gėlėmis pas mylimąją – Skorpioną, Jūs neliksite atstumtas.


Daugelis merginų – Šaulių nežino, kad jų talismanas yra paprasta rugiagėlė ir dėl to kvaila būtų dovanoti jai rugiagėlių puokštę ir įtikinėti nustebusią mylimąją, kad tai jos mėgstamos gėlės. Šauliai mėgsta iškilmingumą ir jiems tiks bet kokios gėlės, svarbiausia, kad puokštė būtų iškilmingai papuošta: palmės šakelėmis, pjaustytais kaštono lapais ir – būtinai! – spindintis įpakavimas su ryškia juosta. Tik tokiu atveju Jus supras teisingai.


Iš vienos pusės, praktiški Ožiaragiai – materialistai, iš kitos – turi intuicijos ir įžvalgumo talentą. Tiek pat prieštaringi ir jų skoniai. Žvaigždės tikina, kad merginoms Ožiaragėms beprotiškai patinka varpeliai, jas taip pat džiugina baltas gvazdikas, tamsus aguonos žiedas.

Merginą – Vandenį pamaloninsite padovanodami hiacintą – būtinai melsvą! Jei norite padovanoti ypač efektingą dovaną, padovanokite jai gėlės svogūnėlį vazonėlyje: Vandenis, kaip vaikas, džiaugiasi grožiu ir jį džiugina tai, kaip gėlė auga ir prasiskleidžia jų akivaizdoje.


Dumblių, nors jie ir yra Žuvų talismanas, dovanoti neverta, nebent kartu su akvariumu. Rafinuotoms ir jautrioms Žuvims geriausiai tinka dovanoti neužmirštuoles – nesavanaudiškumo ir ištikimybės simbolį. Jūs suteiksite malonumo savo merginai, jeigu padovanosite jai alyvinių, violetinių, melsvų gėlių puokštę - tokių, kaip našlaitės, snieguolės, krokai.

 

          Linkime Jums sėkmės ir laimingos meilės!

 

 

 

 

 

 

Straipsnį parengė:

Vieta jūsų įmonės reklamai:
www.jūsų įmonė.lt

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Šiuo metu aktyvių balsuoklių nėra

Facebook

Draugai

Reklama