Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

 


Daugelio žmonių požiūris į talismanus yra toks pat, kaip ir į prietarus. Pasitaikius progai nevengiama  talismanų mėgėjus pašiepti. Tačiau talismano poveikis visiškai nepriklauso nuo mūsų įsitikinimo...


Žmonės ir akmenys_People and StonesAkmenų pavadinimai turi pažintinę vertę ir padeda geriau suprasti jų savybes. Kai kurie akmenys turi pavadinimus, kuriuos jiems sugalvojo pagal aplinkybes ir situaciją, kuriose jie buvo rasti. Pavyzdžiui, avantiurinas (Vandeniams) pavadintas atsitiktinai išsilydžiusių stiklo gabalėlių ir per atsitiktinumą patekusių vario drožlių sintezės sekoje.

Ametistas (Svarstyklėms) graikų kalboje reiškia “ne girtas“, akmens savybės - apsaugoti nuo girtumo. Dar jis sugeba iššaukti meilę dovanotojui, netgi tuo atveju, jeigu žmogus priėmęs dovaną prieš tai mylėjo kitą! Oniksas (Ožiaragiui) – gresia įsimylėjėliams išsiskyrimas.

Senovėje arabai jį vadino “eldžazo“ - liūdnas. Jei neapdairus vyras rizikuodavo dovanodamas savo žmonai onikso karolių vėrinį, tuo pačiu suteikdavo jai galimybę užimti vyraujančią padėtį šeimoje. Oniksas taip pat buvo naudojamas gydomiesiems tikslams – stiprina atmintį, gydo nemigą ir pagerina klausą.

Akmenys, panašūs į medžio gabalėlius, o po apdirbimo į gyvų sutvėrimų akis, vadinami “akimis“ (katės, tigro, erelio) – pirmenybė Liūtams ir Skorpionams. Pavyzdžiui, tigro akis puikiai perspėja apie pavojų: jam artinantis jis, lyg ir pasunkėja! Jei tai būtų vėrinys, tai tokiu momentu jis pradėtų “smaugti“ šeimininką. Tie žmonės, kurie pastoviai jaučia pavojų, gali naudotis šiomis akimis kaip savo talismanu, bet tik reikalui esant.


Hiacintui priskiria savybes apsaugančias nuo nepageidaujamo pastojimo. Topazas padeda nuspėti pašnekovo arba verslo partnerio kėslus ir priimti laiku teisingą sprendimą. Jei dėvėtume ant kaklo su sidabru – palengvina astmos priepuolius, pagerina skonio pojūtį, gydo podagrą. Esant norui, visada galima parinkti akmenų derinius visiems gyvenimo atvejams. Pagrindas – nepersistengti...


Su juvelyriniais akmenimis susijęs nesuskaičiuojamasistorijų kiekis. Vienas iš tokių lemtingų papuošalų - žiedas su deimantu, priklausęs ispanų karaliui Alfonsui XII. Būdamas princesės Mersedes jaunikiu, padovanojo jai šį žiedą, kaip intymų suvenyrą. Išrinktoji mūvėjo jį, nenusiimdama ir...greitu laiku numirė. Tuomet būdamas prislėgtas jis padovanojo žiedą savo senelei – karalienei Caristine, kuri neilgai trukus mirė. Vėliau šis žiedas atiteko jo seseriai, kuri po keleto dienų mirė. Žiedas sugrįžo pas karalių ir... jis padovanojo Mersedes seseriai. Po trijų mėnesių ir ji numirė. Nieko kito nebeliko, kaip žiedą pasilikti sau. Greitu laiku ir jis mirė. Liūdna baigtis: per trumpą laiką 2 kara lienės, 2 princesės ir karalius... :((


Egzistuoja gausybė parinkimo, nešiojimo ir akmens apdirbimo nuostatų. Bet yra keletas pagrindinių tvirtų taisyklių: bendras akmenukų kiekis jūsų dėvimuose papuošaluose, neturėtų būti 2, 4, 8, 13. Laimingi rinkiniai – 1, 3, 5, 7, 9.
Akmens efektyvumas didėja ne nuo jo dydžio (kaip daugelis galvoja), o nuo jo švarumo. Įvairūs defektai: oro burbuliukai, blausios vietos, įtrūkimai – sustiprina neigiamą lauką ir neutralizuoja teigiamas akmens savybes. Įsigyti akmenys savo tikrąją galią pradeda reikšti po kelerių metų. Pačiais geriausiais laikomi padovanoti ar paveldėti akmenys.


Prieš dovanojant talismaną, metalinį papuošalą ar nušlifuotą kristalą – būtinai priglauskite jį prie širdies ir palinkėkite gėrio, harmonijos, laimės. Nors naujas talismano šeimininkas į tai pažiūrės skeptiškai – akmuo šį palinkėjimą ilgam išsaugos savo atmintyje...

 

 

 

 

Straipsnį parengė:

Vieta jūsų įmonės reklamai:
www.jūsų įmonė.lt

 

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Šiuo metu aktyvių balsuoklių nėra

Facebook

Draugai

Reklama