Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

 

 

 

Sausio 30 dieną Kaune, restorane “Bokštas“ įvyko pirmasis Šilko tekstilės organizuojamas renginys, intriguojančiu pavadinimu “Ant adatos “. Jame pristatė savo kolekcijas trylika talentingų Kauno apskrities dizainerių.

 

Kauno apskrities dizaineriai

 

Kiekvieną kolekciją sudarė trys modeliai, kiekvienas iš jų buvo unikalus. Kolekcijas demonstravo ne tik modelių agentūros “Devalta” modeliai, bet ir žymūs Lietuvos žmonės: režisierius Vytautas Balsys, Livija Gradauskienė, Saulius  Skambinas, Audronė Daugėlytė, Margarita Čiuplytė,Jurgita Česnavičiūtė, Gabrielė Valiukaitė, Kristina Kaikarienė, Lina Chatkevičiūtė, Rūta Gajauskaitė, Evelina Pileckaitė, Asta Dambrauskienė.

 Renginio filmas jau sumontuotas ir laukia smalsuolių. Kreiptis į Šilko tekstilę, Savanorių pr 192.

 

 

 

Renginyje dalyvavo ne tik patyrę  dizaineriai, bet ir naujokai, kurie nepabūgo  pirmąkart pristatyti savo darbų. Kuriant kolekcijas buvo atsižvelgta į naujausias mados tendencijas. Renginys pasižymėjo išskirtine modelių įvairove, kontrastų žaismu.

Akį džiugino profesionaliai atlikti darbai, tobulos kirpimo linijos. Išties jautėsi, kad dalyviai nuoširdžiai ruošėsi renginiui. Sunku patikėti, jog visas šis grožis buvo sukurtas per tokį trumpą laikotarpį! Tačiau daugelis dizainerių šią užduotį puikiai аtliko.

Pirmieji Monikos Zlatauskaitės-Grašienės kolekciją iš kailio įspūdingai pristatė Livija Gradauskienė ir šokėjas Saulius Skambinas. Ši kolekcija išsiskyrė savo unikalumu, subtiliu kailio ir kitų faktūrų derinimu.

 

Dizainere Monika Zlatkauskaite Grasiene

 

Antrąją kolekciją pristatė Ričardas Šimukonis, kurio įmonė specializuojasi vienetinių gaminių iš kailio ir odos gamyba. Tai labai aukštos atlikimo kokybės prabangi kolekcija moterims. Galima buvo pamatyti ne tik viršutinius drabužius iš kailio, tačiau ir lengvus švarkelius bei sijonus iš ponio kailio.

 

Dizaineris Ricardas Simukonis

 

Trečioji pasirodė Vilma Lapukauskienė, pristačiusi originalią kašmyro paltų kolekciją, pasižymėjusią išskirtinėmis kirpimo linijomis. Pristatymo pabaigoje aktorė Audronė Daugėlytė perskaitė jausmingas eiles.

 

Dizainere Vilma Lapukauskiene

 

Ketvirtoji kolekciją pristatė Gintė Rusonė renginio dalyvius sužavėjusi militaristine kolekcija, kurios paskutinį modelį pristatė režisierius Vytatautas Balsys. Kolekcija pasižymėjo išskirtinėmis linijomis, atlikimo originalumu.

 

Dizainere Ginte Rosone


 
Penktoji kolekciją pristatė Liubovė Čiaplikienė, jos pristatyti modeliai išsiskyrė prabangiais apdarais ir originaliu pristatymu. Tai kolekcija išskirtinėms moterims, nebijončiams būti savimi. Auksas ir prabanga....

 

Dizainere Liubove Ciaplikine

 

 Šeštoji pristatė kolekciją Žana Cariova, jos modelis Jurgita Česnavičiūtė užbūrė žiūrovus ugningu sirtakiu. Kolekcija pasižymėjo savo spalvingumu.

 

Dizainere Zana Cariova

 

Septintąją kolekciją pristatė marijampolietė Ilona Abramavičienė. Akį džiugino profesionaliai sukurta kolekcija, kuri išsiskyrė originaliu dekoru. Suknelę pristatė Kristina iš grupės “Studentės“.

 

Dizainere Ilona Abramaviciene

 

Aštuntosios kolekcijos autorė Gražina Čekanavičienė pristatė natūralaus šiko sukneles sukurtas remiantis 90-ųjų metų tendencijomis ir melsvos spalvos  kostiumą vyrams.

 

Dizainere Grazina Cekanaviciene

 

Devintąją kolekciją pristatė dizainerė Zlata Juchnevičiūtė. Kolekcija išsiskyrė prabangių audinių įvairove. Visus modelius originaliai pristatė Zlatos klientės. Ypač elegantiškai atrodė apsivilkusi šilkine suknele Kristina Kaikarienė.

 

Dizainere Zlata Juchneviciute

 

Savo kokybe išsiskyrė vakarinių suknelių kolekcija,  pristayta Irinos Žeminienės, jos modeliai vilkėjo gundančiai prigludusias suknias iš atlaso, šilkinio šifono bei aksomo. Publiką sužavėjo solistės Kristinos Siurbytės pristatymas.

 

Dizainere Irina Zeminiene

 

Vienuoliktąją kolekciją pristatė dizainerių duetas Liudmila Krugliakova ir Vilija Tumasonienė. Dvi šokėjų poros pristatė pramoginių šokių kostiumus. Ypač žavingai atrodė mažųjų šokėjų pora. Originalius drabužius demonstravo Lina Chatkevičiūtė.

 

Dizainere Liudmila Krugliakova Vilija Tumasoniene


 
Dvyliktąją kolekciją pristatė Kęstutis Lekeckas ir Sonata Miliauskaitė. Kolekciją sudarė kostiumai vyrams, finalinį modelį pristatė Margarita Čiuplytė, kyokušin karatė pasaulio čempionė.

 

Dizaineriai Kestutis Lekeckas_Sonata Miliauskaite

 

Tryliktąją kolekciją pristatė Diana-Rūta Stankevičienė. Kolekcija išsiskyrė savo spalvingumu, originaliu faktūrų derinimu. Pasirodymą pabaigė jaunoji, pasipuošusi prabangia mini suknele ir žalsvos spalvos nuometu.

 

Dizainere Diana Ruta Stankeviciene

 

Reikia pažymėti profesionalų stilistų darbą. Jų dėka modeliai ant podiumo atrodė išties įspūdingai!
Visi audiniai kolekcijose buvo iš parduotuvių tinklo Šilko tekstilė, kuris užsako audinius iš vedančiųjų pasaulio audinių gamintojų bei tiekėjų.         

Renginio svečiai turėjo galimybę įsigyti demonstruotus modelius, taip pat pabendrauti ir su pačiais dizaineriais, kurie po renginio tam skirtoje salėje pristatinėjo savo darbus.
Džiugino gausus būrys svečių, tarp kurių galima buvo pamatyti elegantiškas ponias: Dalią Teišerskytę, Laimutę Anužienę ir dar daug kitų nuostabių moterų.

Renginio idėjos autorius bei organizatorius Gintautas Strolys žadėjo, jog šis renginys ne paskutinis, kad jis dar organizuos ne vieną renginį. Išties smagu, kad daugelis talentingų dizainerių turėjo galimybę išbandyti savo sugebėjimus ant podiumo. Jau yra nemažas būrys norinčiųjų dalyvauti sekančiame renginyje!

 

straipsnį Ant adatos parengė:

Drabužių dizainerė Lina Narbutienė

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Ar jau atnaujinate pavasarinį garderobą?

Taip, jau pradėjau siūtis
Ne, tuoj bus žiema :)
Laukiu pavasarinių kolekcijų


Facebook

Draugai

Reklama