Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

Antrą kartą šiais metais Kaune vykusi dizainerių ir siuvėjų šventė „Ant adatos“ nenustebino ekstravagantiškais apdarais. Kolekcijų autoriai iškilmingoms progoms siūlo  prabangą.
Renginio „Ant adatos“ organizatoriai "Šilko tekstilė" į aprangos metamorfozes siūlė pažvelgti netradiciniu kampu: iškilmingoms progoms sukurtos kolekcijos buvo pristatytos kartu su trumpais etiudais iš šokio spektaklio „Apie Čarlį Čapliną“.
Renginyje buvo pristatytos 14 dizainerių ir siuvėjų kolekcijos. Nors daugelis demonstruotų aprangos modelių skirti iškilmingoms progoms, tačiau viena iš jų dizainerė Lina Narbutienė pristatė vyrams skirtų chalatų ir pižamų kolekciją.

Iškilmingoms progoms moterys turėtų rinktis natūralius audinius - šilką, vilną, liną. Aksomo, perregimo gipiūro, minkšto ir lengvai krintančio kašmyro audinių drabužiai moterį pavers elegantiška, grakščia ir moteriška.

Kolekcijų autoriai drabužių spalvas siūlo rinktis pagal kiekvieno norą ir poreikius. Tačiau kolekcijų pristatymuose vyravo klasikinės spalvos - juoda, balta, raudona ir tamsiai mėlyna.

Dizainerių ir siuvėjų šventės Ant adatos Reval Kaunas 2010 trumpas video.

 

 

Kolekcija ir jos autorė Audronė Binkevičienė.
Beveik prieš 20 metų dvi draugės įkūrė firmą, kurią pavadino amžinos jaunystės deivės vardu IDŪNA. Audronė Binkevičienė šios firmos įkūrėja ir dizainerė su tuo pačiu siuvėjų kolektyvu visus šiuos metus puošia ne tik Kauno moteris..
Čia galima pasisiūti drabužius iš vilnos, šilko ar trikotažo.
Suknelės iš šilko, kas gali būti nuostabiau. Idūnos siuvėjos jas siuva su didele meile ir išradingumu.
Originalų ir vienetinį kolekcijos modelį pristato jos klientai, garsiausia Lietuvos smuikininkų šeima Indrė Čepinskienė ir Vilhelmas Čepinskis.

 

 

 

 

Živilė Jakubčionienė - jauna, inovatyvi dizainerė, kurianti ne tik drabužius, bet ir aksesuarus. Ji sako, kad šilko lengvumas, spalvos turtingumas ir moteriškumas, tai idealus derinys, kuomet efektyvumas pasiekiamas per paprastumą.
Suknelės sukurtos merginai – moteriai, kuriai gyvenimas suteikia nedaug, bet viską kas geriausia: vieną tikrą draugę, nepamirštamą meilės romaną, laimėjimą loterijoje, nepakartojamas atostogas saloje Viduržemio jūroje, amžiną  abipusę meilę.
Ypatinga viešnia Aistė Paškevičiūtė.

 

 

Kolekcijos autorė Nijolė Kacevičienė.
Dizainerė pristato trijų suknelių kolekciją, kuria nori atskleisti jaunatvišką žavesį, lengvumą ir trapumą. Kiekvienas drabužis buvo kuriamas individualiai, pagal kiekvienos merginos norus bei poreikius (Suknelės skirtos kiekvienos išleistuvių vakarui).
Ypatinga viešnia - Monika Sakalauskaitė savo muzikos kelią pradėjusi būdama 3 metukų, kuomet tapo "Dainų dainelės" laureate.
Šiuo metu trijų solinių albumų savininkė, būsima profesionali operos solistė - Monika.


 

 

Juratė Bražiulienė siuva tik moterims ir merginoms, pritaiko ir aksesuarus. Visada ištikima klasikai, kad klasika nebūtų nuobodi ją pagyvina smulkmenomis, siuvinėjimais, aplikacijomis, nėriniais. Pirmenybė atiduoda natūraliems audiniams - šilkui, vilnai, linui. Jos kredo, kad drabužis patiktų, tiktų ir būtų patogus.
Vedantysis: ypatinga šios kolekcijos viešnia Kauno dramos teatro aktorė bei režisierė Inesa Paliulytė.


 

 

 

Dizainerė Lina Narbutienė, kurianti išskirtinius drabužius iš šilko, vilnos bei odos...
Jau gilioje senovėje chalatas buvo pagrindinis drabužis Rytuose. Siuvamas jis buvo dažniausiai iš šilko, kadangi manyta, jog šilko sąlytis su oda padeda atsikratyti daugelio ligų. Laikui bėgant jis supaprastėjo ir prarado savo žavesį, tapo frotiniu...Ir buvo pamiršta, jog jis gali būti ne tik patogus, bet elegantiškas ir prabangus.
Ši kolekcija sukurta vyrams, kurie viską jau turi, tačiau  trūksta tik vieno- tikro, gero, minkšto šilkinio chalato.  Jūs to verti....
Ypatingas svečias iliuzionistas Nicholas Kin. 

Kolekcijos autorė Monika Palevičiūtė.
Kai dievas sukūrė  žmogų jis buvo vienas, nuogas, it Adomas. Tada sukūrė Ievą, bet vieną, nuogą ir neįdomią.
Ši istorija verčiama iš originalo kalbos buvo įvairiai interpretuojama ir kol atkeliavo iki mūsų dienų liko YVA.
Ir su mano pagalba ne nuogos. Oda, kailis, šilkas - visa tai jos rankose virsta stebuklu.
Monika ir YVA!!!!!!!!!!!

 

 

Kolekcijos autorė Diana Plentienė.
Kiekvienas vaikystėje turime svajonių. Pamenu norėjau būti mokytoja, kurią mylės visi vaikai. Dar kosmonaute, kuri bus pirmoji pasiekus planetą X. Dar valytoja, lenktynininke... Tik visada žinojau ko tiksliai nenoriu - nenoriu nieko bendra turėti su siuvimu. Jis supo mane nuo vaikystės, tiksliai žinojau kas tai yra. Patiko tik stebėti kaip dirba mama, kol vieną dieną tai įtraukė ir nebepaleido. Tik iš pirmo žvilgsnio siuvimas - rutina. Matydavau kaip į paprastutį audinį įdėjus meilės galima sukurti įspūdingiausius rūbus.
Šiandien norėčiau pristatyti lino ir šilko draugystę. Tradicinis linas, toks artimas kūnui, ir šilkas, virpantis tarsi siela, tampa nedaloma visuma.
Ypatinga viešnia Gabrielė Valiukaitė.

 

 

Irina Žeminienė, drabužių dizaino studija „Lediket“.
Savo kuriamiems drabužiams dažniausiai renkasi aukščiausios kokybės audinius: natūralų šilką, maloniai prie kūno priglundantį aksomą, perregimą gipiūrą, minkštą ir lengvai krintantį kašmyrą bei kitus. Kurdama drabužius stengiasi pabrėžti klienčių moteriškumą, grakštumą, eleganciją ir savitumą. Labiausiai šiai dizainerei patinka kurti žmonėms, kurie ja tiki bei pasitiki ir suteikia teisę jai pačiai parinkti, kas labiausiai tiktų klientui ir leistų jam ne tik puikiai atrodyti, bet taip pat ir jaustis.
Kolekcijos išskirtinį modelį pristato Kauno muzikinio teatro solistė Rita Preikšaitė.

 

 

 

Kolekcijos autorė Liudmila Bankauskienė.Dizainerė kuria kolekcijas pramoginių šokių, dailiojo čiuožimo meistrams. Jos kūryboje proginiai kostiumai vyrams ir moterims.Kolekciją pristato Lietuvos dailiojo čiuožimo sportininkė bei Trijų nacionalinių aukso medalių savininkė Beatričė Rožinskaitė ir Lietuvos sportinių šokių šokėjų pora Gintarė ir Tomas Slausgalviai.

 

 

 

Kolekcijos autorės Donata Zubauskienė ir Evelina Remeikaitė.
Kolekcija – “Madam Pompadur” Šiuolaikinė moteris gali pasinaudoti dizainerių drąsiu pasiūlymu vilkėti permatomus, apnuoginto kūno iliuziją sukuriančius drabužius. Perregimų audinių daugiasluoksniškumas paslepia nuogybę, bet atskleidžia tobulas moters formas. Ažūras, rankų darbo raukiniai, gipiūro juostų žaismingumas suteikia išskirtinio žavesio.
Kolekciją pristato jų klientės grupė „69 danguje“.

 Bus daugiau...

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Šiuo metu aktyvių balsuoklių nėra

Facebook

Draugai

Reklama