Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

Konkurso “Mados Injekcija” finalistė Milda Čergelytė savo kolekcijoje „Silvestria“ pristato drabužius moterims, kurios nusprendė atsiriboti nuo pilko ir neįdomaus pasaulio, sukūrusioms savo tobulą aplinką, į kurią įsileidžia ir tobulus vyrus.Gegužės pabaigoje įvyko jaunosios rūbų dizainerės Mildos Čergelytės kolekcijos “Silvestria” virtualus pristatymas. Pirmą kartą virtualų savo kolekcijos pristatymą surengusi jauna dizainerė tvirtina, jog lietuviškos mados padangėje atėjo metas perversmams, kuomet mada turi būti sietina ne su elitizmu ir prabanga, o visų pirma su menu ir saviraiška; o įdomaus ar neįprasto drabužio nevalia vadinti praktiškai nepritaikomu avangardu.

Kolekcijos pristatymo be podiumo idėja yra netradicinė, tačiau jau išbandyta žinomų pasaulio dizainerių. 2009-aisiais dizaineriai Viktor & Rolf nerengė savo pavasario-vasaros kolekcijos pristatymo su išblizgintais podiumais ir svečių sąrašais. Visus kolekcijos modelius mados mėgėjai ir mylėtojai galėjo stebėti specialiame video pristatyme internete.

Konkurso “Mados Injekcija” finalistė Milda Čergelytė savo kolekcijoje „Silvestria“ pristato drabužius moterims, kurios nusprendė atsiriboti nuo pilko ir neįdomaus pasaulio, sukūrusioms savo tobulą aplinką, į kurią įsileidžia ir tobulus vyrus. Tai planeta “Silvestria”, kurią M.Čergelytė, prisistatanti slapyvadžiu “mimi.c” (mimik) vadina nauju matriarchaliniu pasauliu žemiško pesimizmo ir pilkumo nualintiems žmonėms, kurio gyventojams rūpi grožis, tobulėjimas ir dvasios polėkis.

“Kosmosas ir kosmetika turi ne tik bendrą šaknį, bet ir kilmę. Tertulianas primena, kad graikai pasaulį vadina žodžiu, kurio tikroji reikšmė yra "puošmena", o XI a. Jonas Skotas pastebi, kad tiesiogine prasme graikiškasis kosmos reiškia puošmeną (ornatus), o ne pasaulį. Tad grožis ir kosmosas yra neatsiejami“, - tvirtina jaunoji dizainerė. Pasak jos, Silvestrijoje visi gyvena taip, kaip nori, o norai paremti kosmoso logika. Kolekcijoje – bene dvidešimt Silvestrios moterų, pristatančių šio pasaulio idėjas.

 

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Ar jau atnaujinate pavasarinį garderobą?

Taip, jau pradėjau siūtis
Ne, tuoj bus žiema :)
Laukiu pavasarinių kolekcijų


Facebook

Draugai

Reklama