Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

mazasis modelis
 
 
2010 m. spalio 14-16 d. Lietuvos parodų centre „Litexpo“ įvyks 19-toji tarptautinė tekstilės, aprangos ir inovacijų paroda.

Spalio 16 dieną (šeštadienį) "pret-a'-porter" drabužių kolekcijas suaugusiems ir vaikams pristatys gamintojai ir prekybos įmonės, profesionalūs ir jaunieji dizaineriai.

Kolekcijas vaikams ir paaugliams demonstruos mados studija "Mažasis modelis" www.modeliai.lt

 

PROGRAMA

12:00         UAB Skinija Kojinių, pėdkelnių, blauzdinių kolekciją- vaikams ir paaugliams. Ar žinote? Kojinės yra aprangos detalė, kaip ir karoliai, rankinės, šalikai, pirštinės ar kiti nemažiau svarbūs priedai, netinkamai parinkti "sugadina" visą "vaizdą". Kojines reikėtų derinti prie bendro aprangos stiliaus, teigia kojinių gamintojos "Skinija" dizaineriai.
12:10 UAB Vilko kailiniai Lietuvos kompanija” Vilko kailiniai“, demonstruos rafinuotai moteriai skirtų kailinių ir puskailinių kolekciją iš natūralių kailių. „Vilko kailiniai“ praktiškus, stilingi, dvipusius kailinius kuria ir siuva iš saugiomis naujomis technologijomis išdirbto kailio ir odos žaliavų. Kiekviena moteris, vilkinti šios firmos gaminius jausis išskirtinė ir originalui. Į Lietuvą sugrįžta šaltos žiemos, tad „Vilko kailiniai“ pasirūpino ir vaikais. Lengvus, patogius, spalvingus kailinukus pademonstruos mergaitės iš mados studijos „Mažasis modelis“
12:25 UAB „Dana ir Ko“ DaNa

UAB „Dana ir Ko“, ateinančiais metais švęsianti dvidešimties metų jubiliejų, kaip ir kiekvienais metais pristato naują rudens-žiemos sezono kolekciją. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti kokybišką bei stilingą produkciją tiek moterims, tiek mažosioms panelėms. DaNa prekės ženklas yra puikiai žinomas Lietuvos moterų. Įmonėje suburto kvalifikuoto bei kūrybingo kolektyvo pagrindinis uždavinys, kad moterys, dėvėdamos mūsų gaminius, jaustųsi grakščios ir elegantiškos, joms būtų patogu. Tikimės, kad mūsų gaminiai padės kiekvienai moteriai atrodyti ypatingai!

12:35    DaNa - mergaitėms  
12 :45 Champion Baltic Pasaulinio prekinio ženklo Champion naujausia sportinės aprangos kolekcija vaikams ir paaugliams
13:00   Vilniaus dailės akademija
  Dizainerė Daiva Narkevičiūtė Vilniaus dailės akademijos magistrantė Daiva Narkevičiūtė jau penktus metus kuria vaikams. Jaunos dizainerės darbai artimi vaikų svajonėms, įgeidžiams ir fantazijoms. Ji pristatys kolekciją “13 dryžuotų perliukų jūroje“. Aksesuarus šiai kolekcijai kūrė- Eva Orlova, dabar gyvenanti Anglijoje.
  Dizainerė Viktorija Sokolovskaja

Aksesuarų kolekcija "Cukruoti debesėliai"

Ar kada nors pagalvojai kokie gali būti debesys? Maži, dideli, platūs ir ilgi it upė. Padūmavę – kaip pienės pūkas, išsisluoksniavę kaip cukraus pudra? O gal svajingi? It mažos besiganančios avelės laukuose… svajingi … mano debesėliai tai mažos cukruotos avelės klajojančios dangaus žydrynėje.

Grįžti į
Komentarus rašyti gali tik registruoti svetainės vartotojai. Registruotis

Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Ar jau atnaujinate pavasarinį garderobą?

Taip, jau pradėjau siūtis
Ne, tuoj bus žiema :)
Laukiu pavasarinių kolekcijų


Facebook

Draugai

Reklama