Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

Dizainerių paslaugos

Pridėti savo paslaugą

Antradieniais: Vokiečių g. 4, Vilnius UAB , Vilnius - +37067226495
Mes sukursime Jums individualų ir nepakartojamą stilių! Siūlome tik aukštos kokybės moteriškų ir vyriškų drabužių siuvimo ir modeliavimo paslaugas. Kiekvieną klientą individualiai konsultuoja dizaineris. Jis sukurs tik Jums tinkantį rūbo modelį, atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus ir galimybes, tai pat konsultuos renkantis audinius ir kontroliuos gamybos procesą, siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę. Aukštos kvalifikacijos profesionalų komanda užtikrina originalumą ir geriausią kokybę.... detaliau »
Vilnius, Vilnius - 860814063
Esu Jekaterina Cyvilko - aprangos dizainerė-stilistė. Įvaizdžio dizainerė, stiliste,visažiste, grafikos ir aprangos įkūrėja. Komunikabili, organizuota, pasižymiu novatoriškomis idėjomis, puikiai sugebu dirbti komandoje ir savarankiškai. Taip pat gebu rinkti ir analizuoti informaciją. Baigusi aprangos dizaino bakalauro studijas. Įvaizdžio dizainerė, seminarų apie madą, stilių ir įvaizdį bei makiažo lankytoja, publikacijų spaudoje mados temomis autorė. Konsultuoja individualius klientus ir... detaliau »
Vilnius - +37060029515
Kuriame, modeliuojame ir siuvame moteriškus ir vaikiškus drabužius įvairioms progoms. detaliau »
Taikos prospektas 36, Kaunas - +37065234385
Vestuvinių,vakarinių suknelių modeliavimas,siuvimas detaliau »
Klaipėda - 862959311
Siuvimas, kūryba bei stiliaus išieškojimas - mano gyvenimas. Turiu nemenką patirtį ir masinėje gamyboje, ir dizaino studijoje, taipogi individualiame siuvime namuose. Esu sukūrusi ir pristačiusi ne vieną drabužių kolekciją. Galite teirautis stilingo, įmantraus, paprasto drabužio, taip pat proginio. Padėsiu nupirkti audinį, paderinsiu spalvas bei fasoną pagal Jūsų gyvenimo būdą ir išvaizdą. Norintiems išskirtinumo padėsiu suformuoti savitą įvaizdžio stilių individualiai. Jūsų Modesta.... detaliau »
Vilnius - 867560675
Siūlome kokybiškas drabužio dizaino ir siuvimo paslaugas. detaliau »
Kaunas - 868459083
Jeigu norite isskirtinio rubo ir kokybes - tai suteiks VIRGO. detaliau »
Vilnius - 861265313
Individualus rubų siuvimas ir taisymas. Dirbame su kailiais, oda ir įvairiais audiniais. Siuvame proginius rūbus. detaliau »
Kaunas - +37068459083
Jei nerandate savo svajonių suknelės , nebijote eksperimentuoti ir norite savo vestuvių dieną išskirtinumo, siūlome individualų vestuvinės suknelės modeliavimą ir siuvimą. Suknelės siuvimo pliusai : Jei nerandate savo svajonių suknelės , nebijote eksperimentuoti ir norite savo vestuvių dieną išskirtinumo, siūlome individualų vestuvinės suknelės modeliavimą ir siuvimą.Kokybė tai mūsų garantas. detaliau »
Sausio13-osios, 13, Vilnius - 865019984
Vestuvinių suknelių siuvimas. detaliau »
Pilaitės pr. 31, Vilnius - 864680373
Susikurkite individualų stilių, kasdien jauskitės patogiai bei elegantiškai! Siūlau neriboti savo idėjų ir kartu surasti geriausia sprendimą, tinkantį Jums. Kiekvienam klientui siūlau indvidualų drabužių modelį, pritaikytą pagal Jūsų figūrą bei gyvenimo būdą, parenkant geriausiai tinkantį audinį ir siluetą. Visada ieškau inovatyvių sprendimų, tam, kad jaustumėtes išskirtinai ne tik per šventes, bet ir kiekvieną dieną. Taip pat teikiu stilistės paslaugas įvaizdžiui bei... detaliau »
Vilnius - +37068990147
Labas Diena. Teikiu profesionalias paslaugas dizainerio (Konstruktoriaus)! Atliekiu šablonų pramones produkcijos bei drabužių asortimentą. Visi konstruktoriniai rūšiai daromi kompiuteryje, bazinio rinkinio vystymąsi. viskas daroma per trumpą laiką ir ant visų išmėrų. Patirtis daugiau nei 15 metų. Man bus malonu padėti Jums ir Jūsų kūrybiniams įdėjams. Предоставляю профессиональные услуги конструктора швейных... detaliau »
Vilnius - 867775196
Drabužių moterims ir vaikams gamintojas Lietuvoje. Vestuvinių, proginių suknelių, krikštynų bei kitų rūbų siuvimas. Stiliaus konsultacijos. detaliau »
Vilnius - 868471622
Digitaizinimo paslaugos, dauginimas, isklotiniu gamyba. detaliau »
Vilnius - +37062264995
Konstruktorė su darbo patirtimi konstruoja (Gerber programa) įvairaus asortimento trikotažo gaminius (vaikiški, moteriški, vyriški) pagal Jūsų eskizus, nuotraukas, gatavus pavyzdžius ir pan... Galimas lekalų koregavimas pagal jūsų komentarus ir poreikius, dauginimas dydžiais pagal jūsų pasirinktą dydžių skalę. detaliau »
Labdarių g. 4-9, Vilnius 01120, Vilnius - +37067611694
Kviečiame pasidomėti VOGUE Talents Young Vision Award konkursų dalyvės ir talentingos dizainerės darbais. Aidą Kapočiūtė savo karjerą pradėjo 2007 metais mados namuose. 2017 metais pristatė savo 7 vestuvinių suknelių kolekciją. Apsilankykite dabar dizainerės interneto svetainėje ir pamatykite naujausios kolekcijos nuotraukas. Dizainerė siūlo individualaus siuvimo, suknelių pirkimo bei nuomos paslaugas. Daugiau informacijos dizainerė suteiks telefonu bei apsilankius jos mados studijoje.... detaliau »
Raitininku 2D - 21, Vilnius - +37061548565
Ищу швею для пошива нескольких пробных моделей (трикотаж, лён). Просьба написать цену за данное издеье detaliau »

Pridėti savo paslaugą

«    1  [ 2

Įrašų: 42. Puslapis: ( 2 iš 2 ) po 25 [ 25 | 50 ]


Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Šiuo metu aktyvių balsuoklių nėra

Facebook

Draugai

Reklama