Siuvimas

SIUVIMAS

ĮVAIRŪS

STILIUS, MADA

ĮVAIZDIS

ĮVAIRENYBĖS

KOLEKCIJOS

FORUMAS

NUORODOS

Siuvimo kursai

Pridėti savo paslaugą

Kaunas - 861231186
INDIVIDUALIOS SIUVIMO-KONSTRAVIMO PAMOKOS. MOKINU TEORIJĄ IR SIŪTI SU SIUVIMO MAŠINOM. PATI SUKURSI MODELĮ SUSIKONSTRUOSI, MODELIUOSI, PASIDARYSI IŠKARPAS, SUSIKIRPSI IR PASISIŪSI . JAU PIRMĄ SAVO GAMINĮ PATI DEMONSTRUOSI. VIENA PILNA VALANDA KAINUOJA 25 LT. MOKANT IŠKART UŽ 10 PAMOKŲ VIENA PAMOKA KAINUOS 18 LT.TIKRAI NIEKO NEPRARASI JEI PATIKS SIŪTI-PASISIŪSI VISKĄ PATI,SIUVĖJOS IEŠKOTI NEREIKS. TURIU 28 METŲ KONSTRUKTORĖS DARBO PATIRTĮ-GAMYBOJE. KAUNAS-ŠILAINIAI. detaliau »
Kaunas - 868761194
Organizuojami siuvimo ir modeliavimo kursai Kaune. detaliau »
Kaunas - 867435032
DĖMESIO !KVIEČIAME VISUS , NORINČIUS IŠMOKTI SIŪTI! Nuo šių metų gruodžio 1 dienos kas mėnesį organizuojami siuvimo kursai Kaune (Šilainiuose). Kursų trukmė- individualiai. Mėnesio kursų kaina 365 Lt. Kursų metu išmoksite konstruoti, pasisiūsite sau tinkamą drabužėlį.Vyks drabužių pristatymai, demonstravimai.Esant poreikiui, kursai vedami gestų kalba.KVIEČIAME REGISTRUOTIS detaliau »
KAUNAS, Kaunas
ISMOKSI VISKA ,PASISIUTI PATI PAGAL SAVO SUKURTA MODELI.PASIDARYSI BRAIZUS, MODELIUOSI,SUSIKIRPSI IR SUSIUSI,DEMONSTRUOSI PATI.PUIKU...PASIUSI IR DRAUGEI. detaliau »
K. Donelaičio g., Kaunas - 860203207
Jaunųjų dizainerių studija skirta 12 – 19 metų mokiniams Studijoje sužinosi apie: • Drabužių modeliavimą, kūrimą ir siuvimą; • Madą, dizainą, tendencijas; • Spalvų derinimą, faktūras, drabužių proporcijas ir audinius; • Stiliaus ir įvaizdžio kūrimą; • Interjero detalių kūrimą. Jaunieji dizaineriai taip pat galės mokytis vilnos vėlimo, dekupažo, ekologiško muilo gamybos, odos dirbinių, siuvinėjimo juostelėmis ir kitų technikų, galės kurti drabužius, dalyvauti meno renginiuose. •... detaliau »
Kaunas - 868761194
Tai profesionalūs kursai, todėl kursų tikslas ne aklai išmokyti pasiūti vieną ar kitą drabužį, o padėti suvokti kaip projektuojamas drabužis, nuo ko reikia pradėti, kaip sukirpti įvairių modelių drabužius naudojantis tuo pačiu baziniu brėžiniu, kaip taisyti, kaip pritaikyti žinias siuvant panašius drabužius, pvz., kaip pasidaryti labai patikusio matyto modelio drabužio lekalus, kaip lekalus, pasidarytus iš madų žurnalų, pritaikyti savo figūrai arba kaip juos perdaryti, jei norime panašaus... detaliau »
Klaipėda - 868222979
KVIEČIU NORINČIUS IŠMOKTI SIŪTI!Norite atrodyti originaliai,papuošti save ir savo artimuosius? Nuo šių metų spalio 1 dienos organizuojami siuvimo kursai Klaipėdoje. Kursų trukmė-individuali. Jauki aplinka, naujausia siuvimo įranga, nedidelės grupės. detaliau »
K. Donelaičio g., Kaunas - 860203207
Vartydami žurnalų puslapius, žavitės nuostabiais dizainerių sukurtais modeliais ir įsivaizduojate save vilkintį tokiais pat išskirtiniais apdarais. Tačiau, aukštosios mados namų kainos "įkandamos" ne kiekvienam. Ką daryti? Siuvimo, modeliavimo ir dizaino studijoje išmoksite kurti, modeliuoti ir pasisiūti unikalų drabužį, idealiai pritaikytą tik Jums. Jums tikrai nebus sudėtinga pasisiūti madingą sijoną, elegantiškas kelnes, proginę suknelę ir net švarką ar paltą. Taip pat sužinosite, kokius... detaliau »
Žalgirio g. 109, Vilnius - 860300016
Siuvimo kursai pagal programą pradedantiesiems VILNIUJE, KLAIPĖDOJE, ŠIAULIUOSE, PANEVĖŽYJE. Programa sudaryta iš 26 pamokų, kurių bendra trukmė 78 akad. val. Kursų metu išmoksite naudotis siuvimo mašina, sužinosite kaip reikia išmatuoti savo figūrą, išmoksite naudotis žurnalų iškarpomis bei sukonstruosit ir pasisiūsit klasikinio stiliaus sijoną, kelnes ir suknelę. Nuolat renkamos naujos grupės, yra galimybė rinktis rytinį, vakarinį ir savaitgalinį laiką. detaliau »
Vilnius - +37066098888
Pagaliau atėjus šiltajam sezonui gal norėtumėte pasisiūti kažką gražaus, stilingo ir įdomaus savom rankom, bet nemokate? Renkame naujas grupes siuvimo kursams. Jauki studija Užupyje, nedidelės grupelės, itin lankstus grafikas, juokingos kainos - tai mūsų dovana Jums! Pas mus išmoksite viską nuo pačių pradžių arba ateisite gilinti žinias! detaliau »
Vilnius - 864827346
Individualios siuvimo pamokos norinčioms išmokti siūti! Mokau siūti paprasta tiesiasiūle mašina, overloku. Greitai ir maloniai pramoksite svarbiausių siuvimo pagrindų. Daugiau niekada nereikės ieškoti siuvėjos paslaugų norint pasitrumpinti, pasisiaurinti ar kitaip pasikoreguoti drabužį. Išmoksime pasigaminti iškarpas, jau pirmuosius darbelius galėsite susikurti ir pasigaminti patys! Valandos kaina - tik 30lt. detaliau »
Vilnius - 862777762
Jei norite išmokti siūti ar tik pasitobulinti savo įgudžius,paskambinkite man ir mes sutarsime,koks laikas ir trukmė pamokėlių Jums reikalingas.Kurso metu išdėstau tik Jus dominančią informaciją.Taip pat atliekame daugiau praktinių užsiėmimų. Papildomai galiu supažindinti su odinių gaminių taisymu ir kailinių modelio keitimu ar taisymu. detaliau »
Aukštaičių g. 6, Vilnius - 866098888
Artėjant šventėms norėtumėte pasisiūti kažką gražaus, stilingo ir įdomaus savom rankom, bet nemokate? Renkame naujas grupes siuvimo kursams. O gal norite padovanoti dovanų kuponą? http://kuponai.lt/visa-lietuva/gyvendinkite-savo-kurybinius-modeliavimo-ir-dizaino-kursus-akcija-17.html Jauki studija Užupyje, nedidelės grupelės, itin lankstus grafikas, juokingos kainos - tai mūsų dovana Jums! Pas mus išmoksite viską nuo pačių pradžių arba ateisite gilinti žinias! detaliau »
Vitebsko g.23 , Vilnius - 865608681
Pigiausiai Vilniuje siūlome išmokti siūti. Tik 7,79 Lt už 1 akad. val. Kursas trunka 17 savaičių (51 akad. val.) Visa kaina – 397,50 Lt ( EU). Grupėje iki 10 žmonių. Jai grupėje 15 žmonių visa kaina -270,00 LT 78,20( EU) Kurso metu išmoksite sukonstruoti ir pasiūti norimą modelį – nuo idėjos iki galutinio gaminio (nuo brėžinių iki apdailos). Formuojamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės. Dėsto patyrusios mokytojos. Mokykitės jaukioje, ramioje, kūrybai ir darbui nuteikiančioje... detaliau »
Vilnius - 865608681
Kursų metu išmoksite vilnos vėlimo technologijos, įvairių vilnos vėlimo būdų. Galėsite išbandyti tradicinį vilnos vėlimą karštu vandeniu ir muilu arba veltinio vėlimą su specialiomis adatomis. Grupės dalyviai pasigamins karolių, pakabukų, segių, rankinių, interjero detalių, žaislų ir kt. Kursų metu taip pat turėsite puikią galimybę išbandyti ir kitas rankdarbių rūšis. Temos ir rankdarbių rūšys derinamos su grupės dalyviais. Kviečiame pasinerti į idėjų įgyvendinimo ir savęs realizavimo... detaliau »
Kaunas - +37068459083
VIRGO prekinis ženklas ir dizainerė Virginija organizuoja siuvimo kursus Kaune. Didelė patirtis suteiks progą išmokti. detaliau »
Kaunas - 868459083
Organizuojami individualūs siuvimo, modeliavimo kursai. Toms kurios tikrai nori išmokti. Siuvėjo profesija visada buvo ir bus populiari ir gerai apmokama jeigu siuvėja tikrai talentinga ir profesionali.Tam reikia ne tik talento, noro, bet ir daug mokslo. Dėstytoja - Virginija, dirbanti VIRGO, patirtis 30 metų, siuva nuo suknelių iki paltų ir savo patirtimi mielai pasidalins su Jumis. Registracija jau vyksta.Kursai nuo rugsėjo mėnesio. Ne tik išmoksite pasisiūti ką norite, bet ir gausite visą... detaliau »
Kauno g.43, Vilnius - 865608681
Pigiausiai Vilniuje siūlome išmokti siūti. Tik 2,26 Eu už 1 akad. val. Kursas trunka 17 savaičių (51 akad. val.) 115,( Eu). Grupėje 10 žmonių. Kurso metu išmoksite sukonstruoti ir pasiūti norimą modelį – nuo idėjos iki galutinio gaminio (nuo brėžinių iki apdailos). Formuojamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės. Dėsto patyrusios mokytojos. Mokykitės jaukioje, ramioje, kūrybai ir darbui nuteikiančioje aplinkoje. Registracija: tel. pasiteirauti 865608681 Šiuo metu renkama antradienio grupė... detaliau »
Kauno g.43, Vilnius - 865608681
Pigiausiai Vilniuje siūlome išmokti siūti. Tik 2,26 Eu už 1 akad. val. Kursas trunka 17 savaičių (51 akad. val.) 115,( Eu). Grupėje 10 žmonių. Kurso metu išmoksite sukonstruoti ir pasiūti norimą modelį – nuo idėjos iki galutinio gaminio (nuo brėžinių iki apdailos). Formuojamos pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupės. Dėsto patyrusios mokytojos. Mokykitės jaukioje, ramioje, kūrybai ir darbui nuteikiančioje aplinkoje. Registracija: tel. pasiteirauti 865608681 Šiuo metu renkama antradienio grupė... detaliau »
Vilnius - 868509803
Siuvu iš BURDA žurnalo modelius. Darbai bus unikalūs, pritaikyti Jūsų figūrai. Yra galimybė pamodeliuoti pagal Jūsų užgaidas. Būkime gražios ir nekasdieniškos! detaliau »
Misko g.30, Kaunas - 867515398
Individualus siuvimo kursai. Lankstus pamoku laikas ! Galimybe rinktis pamoku kieki, pagal poreikius ir galimybes. detaliau »
Kuano g.43, Vilnius - 865608681
Siuvimo kursai. Liko kelios laisvos vietos: Antradienio pažengusiųjų grupę ( pietinių gaminių konstravimas, modeliavimas, apyklakių konstravimas modeliavimas, kišenių siuvimas.) Trečiadienio pradedančiųjų grupę ( juosmeninių gaminių konstravimas; sijonų kelnių siuvimas modeliavimas) Ketvirtadienio grupę petinių gaminių ( suknelių palaidinių konstravimas,siuvimas, modeliavimas) Kursų pradžia 18 val. Kaina už 54 ak. val 121.64 eu . detaliau »

Pridėti savo paslaugą

 [ 1

Įrašų: 22. Puslapis: ( 1 iš 1 ) po 25 [ 25 | 50 ]


Registruotis
Pamiršau slaptažodį

Apklausa

Ar jau atnaujinate pavasarinį garderobą?

Taip, jau pradėjau siūtis
Ne, tuoj bus žiema :)
Laukiu pavasarinių kolekcijų


Facebook

Draugai

Reklama